Papier ozdobny a wydruk certyfikatów, dyplomów i wizytówek

Papier ozdobny to takie akcesorium które niejednokrotnie przydaje się w każdej firmie, instytucji, szkole oraz sekretariacie. Te eleganckie oraz tłoczone arkusze doskonale nadają się do wydruku poszczególnych dyplomów, wizytówek, zaproszeń oraz certyfikatów.

Papier ozdobny do druku w bogatej ofercie

Od pewnego czasu papiery ozdobne cieszą się bardzo dużą popularnością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów zainteresowanych zakupem poszczególni producenci oferują arkusze o przeróżnych fakturach oraz odcieniach.

W bogatej ofercie znajdują się różnorodne wersje papierów. Pośród wielu z nich można wymienić papiery: gładzone, matowe, prążkowane oraz o wielu innych, bardzo ciekawych fakturach.

Każdy z oferowanych papierów doskonale nadaje się do zadruku w zarówno drukarkach atramentowych, jak i laserowych. Dzięki bogatej ofercie każdy klient może wybrać papier idealny dla swoich indywidualnych potrzeb.

Papiery ozdobne o różnej gramaturze

Ozdobne papiery do wydruku z tego sklepu różnią się pomiędzy sobą także pomiędzy sobą posiadaną gramaturą. Pośród wielu z nich najbardziej popularne są papiery w gramaturach takich jak: 120/220/240/246/250.
W sprzedaży nie brakuje także papierów o innej gramaturze.

Papiery ozdobne zazwyczaj są one dostępne w ryzach zawierających 25 lub 50 arkuszy. Bardzo często można je zakupić w zestawach z kopertami w formatach takich jak: C4, C5, C6, DL oraz Q.

Wszystkie oferowane produkty są bogato zdobione i doskonale nadają się do drukowania poszczególnych dokumentów.

papier ozdobny do druku